Rozwój widoczności witryny oferującej drzwi okna w Pruszczu Gdańskim

Dowiesz się tu więcej o ofercie firmy Domex z Pruszcza Gdańskiego oferującej drzwi, okna parapety rolety. Dzięki tekstom tu opublikowanym będziesz mógł się rozeznać w zakresie oferowanych usług. Bo oprócz kluczowych zakresów istnieją również te uzupełniające, na przykład do okna zamówisz parapet a do okna będziesz mógł zamówić roletę okienną czy plisy na okno wszystko zależy od twoich aktualnych potrzeb i tego czy uda nam się chwilę porozmawiać i móc wyposażyć cię we wszystko co potrzebne. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Powiązane tematy to:
drzwi kupić montaż drzwi zewnętrznych gdańsk

wtorek, 31 lipca 2018

Okno do domu Veka Softline 82 Pruszcz Gdański

VEKA OKNA DO DOMU

Rozważając zakup okien, warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego profilu. Na rynku jest ich jednak zatrzęsienie.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Jeśli szukamy czegoś w średniej cenie, ale o ponadprzeciętnych właściwościach termicznych, warto przyjrzeć się bliżej profilom Veka, szczególnie zaś profilowi Veka Softline 82.

Nazwa Softline 82 nawiązuje do 82-milimetrowej ramy profilu. Wartość ta oznacza lepszą izolację cieplną niż w profilach o ramach 70 mm. Co ważne, profil ten wyposażony jest w trzy uszczelki - środkowa dodatkowa zapewnia pełne zabezpieczenie przed przeciekaniem wody, nawet w bardzo narażonych na to miejscach.

Profil w standardzie posiada przeszklenie 3-szybowe o Uw=0,5. To bardzo dobry współczynnik, oznacza on, że całe okno będzie miało przenikalność cieplną na poziomie Uw=0,91. Wynik poniżej 1,0 uznaje się już za wystarczający dla domów pasywnych.

A cena? W porównaniu z cenami profili o podobnych właściwościach wypada bardzo przyzwoicie. Jest to profil zaledwie 10-20% droższy od najtańszych na rynku profili 70-milimetrowych. Opłacalność w kwestii ogrzewania sprawia, że w ciągu 5 lat zwraca nam się różnica cenowa. Potem to już wyłącznie zysk. Profil ten wykonywany jest w bieli, ale także w prawie każdym dostępnym obecnie kolorze oklein. Potrzebujesz drzwi do domu w Gdyni?

Można w nim wykonać zarówno proste okna, jak i wymagające konstrukcje - łukowe, okrągłe itd. Bez problemu dobierzemy szprosy w dowolnym kolorze i o dowolnej grubości.

Profil ten posiada pełne wzmocnienie stalowe w ramie, co umożliwia tworzenie dużych gabarytów okien - z suwankami o sporych rozmiarach na czele.

Profil Veka Softline 82 posiada prostokątne listwy przyszybowe, co zdecydowanie ułatwia montaż rolet wewnętrznych, których przy okrągłych listwach nie montuje się łatwo. W związku z panującą obecnie modą na rolety dzień-noc zamiast firan, uważamy, że listwy prostokątne to raczej zaleta niż wada. Cóż pozostaje napisać na zakończenie?

Warto wybrać profil Veka Softline 82, ponieważ na rynku profili ze średniej i wyższej półki cenowej to jedna z ciekawszych propozycji.

Zobacz również Drzwi to wizytówka Mieszkania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Trafiłeś na te stronę i chcesz się podzielić własnymi spostrzeżeniami? Serdecznie zapraszam cię do pozostawienia swojego komentarza dzięki któremu inni będą mogli poznać twoją opinię. Poztawiam również możliwość wstawienia swojego bloga czy innej witryny która jest dla ciebie ważna. Serdecznie zapraszam do korzystania z Tego bloga jak własnego poradnika dzięki czemu społeczność lokalna mieszkańców Pruszcza Gdańskiego będzie mogła skorzystać jeszcze bardziej z tej witryny. Serdecznie polecam i zapraszam regularen wizyty