Rozwój widoczności witryny oferującej drzwi okna w Pruszczu Gdańskim

Dowiesz się tu więcej o ofercie firmy Domex z Pruszcza Gdańskiego oferującej drzwi, okna parapety rolety. Dzięki tekstom tu opublikowanym będziesz mógł się rozeznać w zakresie oferowanych usług. Bo oprócz kluczowych zakresów istnieją również te uzupełniające, na przykład do okna zamówisz parapet a do okna będziesz mógł zamówić roletę okienną czy plisy na okno wszystko zależy od twoich aktualnych potrzeb i tego czy uda nam się chwilę porozmawiać i móc wyposażyć cię we wszystko co potrzebne. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Powiązane tematy to:
drzwi kupić montaż drzwi zewnętrznych gdańsk

niedziela, 9 września 2018

Jak dbac o okna dachowe w Pruszczu Gdańskim?

Łatwe mycie

Nie trzeba wychodzić na dach, żeby umyć okno na poddaszu. Umożliwia to specjalna konstrukcja zawiasów, dzięki której obraca się ono o 180 stopni. Wiele modeli ma też zamontowaną zasówkę, która umożliwia zatrzymanie okna w stabilnej pozycji. Mycie okien ułatwiają też powłoki, które uaktywniają się pod wpływem słońca i po umyciu szyby. Są niewidoczne, więc nie blokują dopływu światła słonecznego do wnętrza, ale aktywna powłoka sprawia, że zanieczyszczenia są rozkładane i spłukiwane przez deszcz.


Zadbana rama
Przy okazji powinniśmy zwrócić uwagę na ramę. Drewniane ramy powinny być odnawiane conajmniej raz na 5 lat. Ubrytki oczyszczamy papierem ściernym o granulacji 180-220. Pył usuwamy ostrożnie , a następnie ścieramy mokrą, a potem suchą ściereczką. Na tak przygotowaną powierzchnię nakładamy dwie warstwy lakieru wodorozcieńczalnego lub farby kryjącej wodorozcieńczalnej.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie montażu okna lub drzwi ale wcześniej na rozmowę o potrzebach i teminie realizacji twojej inwestycji


Zwróć uwagę na detale
Zaleca się również okresowy przegląd uszczelek , zawiasów , okuć i elementów ruchomych. Niezależnie od ich zaleceń uszczelki powinny być utrzymane w czystości, a niekiedy konieczna może się okazać ich wymiana. Okucia oraz zawiasy mogą wymagać nasmarowania, zwłaszcza jeśli zapomnieliśmy o tym przed zimą.


Sprawne nawiewniki
Sprawdźmy też, w jakim stanie są filtry powietrza lub nawiewniki zapewniające dopływ świeżego powietrza i zatrzymujące kurz i owady. Mycie filtra będzie łatwiejsze, jeśli jest możliwość jego wymontowania. Jeśli filtr powietrza jest zużyty, trzeba zamontować nowy.
Zobacz również drzwi Gdańsk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Trafiłeś na te stronę i chcesz się podzielić własnymi spostrzeżeniami? Serdecznie zapraszam cię do pozostawienia swojego komentarza dzięki któremu inni będą mogli poznać twoją opinię. Poztawiam również możliwość wstawienia swojego bloga czy innej witryny która jest dla ciebie ważna. Serdecznie zapraszam do korzystania z Tego bloga jak własnego poradnika dzięki czemu społeczność lokalna mieszkańców Pruszcza Gdańskiego będzie mogła skorzystać jeszcze bardziej z tej witryny. Serdecznie polecam i zapraszam regularen wizyty